Červen 2014

Jahodové řezy s pudinkem

30. června 2014 v 22:27 | Elinda |  Koláče, buchty, muffiny, řezy, dortíky
Doma teď peču skoro každý den, protože musíme zdělat jahody a maliny a teď nám dozrály i třešně...Zkrátka tady je jednoduchý recept na takový svěží ovocný zákusek s pudinkem a krémem z piškotového těsta.


Vítejte!

29. června 2014 v 10:50 | Elinda |  O blogu
Ahoj!
Jsem 15-tiletá, mírně oplácaná holka, která od záží nastupuje na Střední školu v Horažďovicích, obor Gastro. Miluju vaření a pečení a proto bych vás chtěla přivítat na svém blogu, který bude právě o této mé vášni. Ráda zkouším nové věci a ještě raději si v kuchyni zaimprovizuji a frkám do hrnce všechno, co doma ve špajzce najdu. Od března se plně věnuji cvičení s Cassey Ho a i když bych to od sebe nečekala, baví mě to. Začala jsem jíst trochu zdravěji a také zdravěji vařit, což se mým rodiným příslušníkům moc nelíbilo. Ale netvrdím, že peču kvůli tomu buchty bez smetany a cukru a že se živím jenom semínky. To ani nápad! Jsem milovník masa a také sladkého. Jenom jsem přešla na mírně zdravější stravu a místo mražené pizzy, co jsem si dřív dělávala ke sváče, si ukuchtím něco zdravějšího.
Na tento blog bych ráda psala o svých zkušenostech, které jsem doposud získala, o receptech, oblíbených potravinách, zajímavostech ze světa gastronomie a také o fitness a zdravé výživě.
Uvítám vaše rady o vaření a pečení, protože přece jenom se tomu nevěnuji moc dlouho. Ale moje maminka mě v tom podporuje a byl to vlastně její nápad, abych si založila tento blog.
Doufám, že se vám tu bude líbit. Snad sem občas zavítáte a přečtete si nějaký ten můj jednoduchý receptík, či radu ohledně cvičení, potažmo hubnutí. Na tomto blogu budu pod přezdívkou Elinda.

Děkuji vám za přečtení. Budu ráda, když můj blog občas navštívíte. :)